بذر پینسیانا قرمز بسته 5 عددی Red Poinciana Seeds Caesalpinia pulcherrima Rubra Seeds

تومان۱۰,۰۰۰

Out of stock

General Informations

Caesalpinia pulcherrima Rubra is a species of flowering plant in the pea family, Fabaceae, native to the tropics and subtropics of the Americas. It could be native to the West Indies, but its exact origin is unknown due to widespread cultivation. Common names for this species include poinciana, peacock flower, red bird of paradise, Mexican bird of paradise, dwarf poinciana, pride of Barbados.

Additional Informations

Kingdom: Plantae
(unranked): Angiosperms
(unranked): Eudicots
(unranked): Rosids
Order: Fabales
Family: Fabaceae
Genus: Caesalpinia
Species: Caesalpinia pulcherrima

 

 

 

Binomial name:
Caesalpinia pulcherrima

Synonyms:
Poinciana pulcherrima L.

توضیحات فارسی

ابریشم مصری آتشین یا پینسیانا قرمز گونه ای درختچه با ارتفاع یک تا سه متر با گلهای قرمز و زرد است. مناطق گرمسیری بهترین مکان رشد ان است

در ایران متاسفانه تعداد محدودی از فروشنده های بذر عکس این گل کمیاب رو نمایش میدهند و برای مشتری ها بذر ابریشم مصری معمولی میفرستند که این مورد یا حقه بازی است یا کمبود اطلاعات گیاه شناسی فروشنده. برای شناختن این دو نوع بذر از همدیگر ما عکس هر دو نوع بذر رو در صفحه فروش هر کدام قرار داده ایم تا شما دوستان با هر دو نوع بذر مختلف آشنا باشید